Prestaties

2013
2013 Saen Tropy 1e plaats
2013 Open Schotland singels 3e plaats
2013 Open Schotland koppels 2e plaats met Benito vd Pas
2013 Open Schotland mix triple 1e plaats
2013 Six Nations Cup met Nederlands Team 1e plaats
2013 Open Wales 3e plaats
2013 Open Zwitserland 1e plaats
2013 Open Zwitserland Koppels 1e plaatst met Dennis Commissaris
2013 Open Oostenrijk 1e plaats

2012
2012 Saen Tropy 1e plaats
2012 Zuiderduin Masters 5e plaats (poule met Christiaan Kist 5-2 gew/Wesley Harms 5-4 gew, verl van Stephan Bunting)
2012 Nederlands Ranking Kampioen
2012 1e NDB Ranking in Vlaardingen 1e plaats
2012 2e NDB Ranking in Lent 2e plaats
2012 7e NDB Ranking in Lent 1e plaats
2012 Gelsoten Nederland 3e plaats

2011
2011 Saen Tropy 2e plaats

2010
2010 Saen Trophy 1e plaats.
2010 Open Schotland 3e plaats
2010 Open Finland 5e plaats

2009
2009 Saen Trophy 1e plaats.
2009 PDC World Darts Championship (voorronde gewonnen van Anastasia
Dobromyslova 5-3, 2e ronde verloren van Tony Eccles 2-3)

2008
2008 PDPA Players Championship Nuland 5e plaats.
2008 Spring Cup winnaar Team Event Nederland
2008 Lakeside 2e ronde. (1e ronde Mario Robbe gewonnen 3-1,
2e ronde verloren van Scott Waites 2-4)

2007
2007 Geplaatst voor de Lakeside 2008
via de BDO Ranking 24ste plaats
2007 Zuiderduin Masters 5e plaats (poule met Ted Hankey 5-0 gew/
Niels de Ruiter 5-2 gew) verl van Gary Anderson
2007 Open Noord-Ierland koppel 3e plaats (koppel met Patrick Loos)
2007 Open Zuid-Oost Nederland 1e plaats
2007 In selectie van Nederlandse WK Team (reserve)
2007 Deelname World Darts Trophy
(1e ronde verloren van Roland Scholten 1-3)
2007 Open Finland koppel 1e plaats (koppel met Richard Bos)
2007 Wales Classic 3e plaats
2007 Open Wales 3e plaats
2007 Open Hongarije 1e plaats
2007 German Gold Cup 2e plaats
2007 Open Salland 3e plaats
2007 Saen Trophy 1e plaats

2006
2006 Open Oostenrijk 1e plaats
2006 Open Oostenrijk koppel 3e plaats (koppel met Daniel van Mourik)
2006 Open Noord-Ierland koppel 3e plaats (koppel met Rody Helsdingen)
2006 Open Zweden 2e plaats
2006 Open Noord Nederland 3e plaats
2006 Open Noord Holland Noord 3e plaats
2006 Saen Trophy 1e plaats

2005
2005 Open Engeland 2e plaats
2005 Open Heerhugowaard Koppel 1e plaats (koppel met Marco Buitenhuis)
2005 Open Holland koppel 5e plaats (koppel met Marco Buitenhuis)
2004-2005 NDB Ranking 10 plaats

2004 en later
2004 Deelname aan Doeland Grand Masters 2004
(in de poule verloren van Tony Martin 3-5 en van Mervin King 4-5)
2004 Kwalificatie Toernooi Doeland Grand Masters 2004  1e plaats
2004 Open Holland koppel 3e plaats (koppel met Marco Buitenhuis)
2004 Open Holland Mix koppel 3e plaats (Mix koppel met Susan Buis)
2004 Open Hardenberg Grand Masters 1e plaats
2003-2004 9e op de Nederlandse eind Ranking (NDF)
2004 Open Noord Holland Noord 3e plaats
2004 De Maes Pils Trophy 1e plaats (Saense Embassy 2004)
2003 Open Gorkum koppel 3e plaats (koppel met Marco Buitenhuis)
2003 Open Heerhugowaard koppel 1e plaats (koppel met Richard van der Meijde)
2003 Open Ridderkerk koppel 1e plaats (koppel heren met Marco Buitenhuis)
2003 Open Holland koppel 5e plaats (koppel heren met Marco Buitenhuis)
2002 Open Waldhoorn 2e plaats
2002 Open Zaanstand koppel 1e plaats (koppel met Fred Peeper)
2001 Open Holland koppel 1e plaats (koppel heren met Fred Peeper)
2001 Open Zaanstad koppel 3e plaats (koppel heren met Marco Buitenhuis)
2001 Open Frankrijk 1/8 Finalist
2000 Werelds eerste Black Light Toernooi 1e plaats
1999/2000 Noord Hollands Ranking Kampioen Ere/Eerste divisie

jeugd ASPIRANTEN
1992 Open Den Bosch 3e plaats
1992 Open Friesland 3e plaats
1992 Open Hofstad 3e plaats
1992 Open Limburg 2e plaats
1992 Open Noord Holland Noord 3e plaats
1992 Open Oost Nederland 3e plaats
1992 Open Rivierenland 1e plaats
1992 Open Stedendriehoek 2e plaats
1991 Open Kennemerland 2e plaats

jeugd JUNIOREN
1996 Deelname Europe Cup Youth in Bremen Duitsland
(Team bestond uit jongens Niels Kippersluis, Marco Tak,
Remko Wierper, Remco van Eijden meisjes Mieke de Boer
en Agnes van Antwerpen).
1996 Open Duitsland 5e plaats
1996 Gesloten Nederland 2e plaats
1996 Open Peelland 2e plaats
1996 Open Stedendriehoek 2e plaats
1996 Open Tilburg 3e plaats
1995 Open Bollestreek 3e plaats
1995 Open Groenhoven 2e plaats
1995 Open Kempen 2e plaats
1995 Open Limburg 1e plaats
1995 Open Noord Holland Noord 3e plaats
1995 Open Rijnmond 2e plaats
1995 Open Zeeland 2e plaats
1994 Deelname Europe Cup V Youth in Horsens te Denemarken
(Team bestond uit jongens Arjan Moen, Remko Wierper, Barry van Dam,
Remco van Eijden meisjes Mieke de Boer en Agnes van Antwerpen).
1994 Europa Cup V 3e plaats Boys Team Holland
1994 Europa Cup V 5e plaats
1994 Open Stedendriehoek 1 plaats
1993 Open Hofstad 3e plaats
1993 Open Bollestreek 3e plaats
1993 Open Friesland 3 plaats